Java Developer

Chcesz aplikować na to stanowisko?

Prześlij nam CV: rekrutacja@crestt.pl !

Stanowisko:

Java 10 Developer (wymagane min. 1,5 roku doświadczenia) ~ 65 - 105 PLN netto + VAT / h

Miejsce pracy:

Warszawa - w siedzibie klienta

Region:

Mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukiwany: Java Developer !  ~ min. 1,5 doświadczenia komercyjnego

Aplikuj:  rekrutacja@crestt.pl

Lokalizacja: Warszawa (PL. Zawiszy) – praca u klienta

Stos technologiczny:
Java 10, Spring, Oracle, SQL, ElasticSearch (optymalizacje), JMS, Jira CD/CI – Docker, Nexus, GitLab, Maven, Jenkins
Widełki:
  • 8 000 – 13 000 PLN brutto/miesiąc (UoP)
  • 65 – 105 PLN netto plus VAT/godzina (B2B)
  • 9 500 – 15 000 PLN brutto/miesiąc (UZ ze statusem studenta)

Czego oczekujemy?

Od kandydatów minimum 1,5 roku doświadczenia komercyjnego doświadczenia z Java 8 oraz Spring

Bardzo mile widziana: znajomość DOCKER’a.

Co oferujemy?

  • Udział w projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
  • Możliwość rozwoju i budowania nowych kompetencji
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Elastyczne formy współpracy – do wyboru dla pracownika
  • Przyjazną atmosferę pracy, możliwości pracy zdalnej (w zależności od projektu)
  • Stabilność zatrudnienia