Java Developer (Java 10, Spring boot)

Chcesz aplikować na to stanowisko?

Prześlij nam CV: rekrutacja@crestt.pl !

Stanowisko:

Java Developer (Java 10, Spring boot) - Projekt dla zagranicznego klienta, gdzie core obecnego rowiązania stanowi: Java (10), Spring, Spring Boot, Spring Security.

Miejsce pracy:

Warszawa - w siedzibie klienta

Region:

Mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukiwany/Poszukiwana: Java Developer ~ min. 2 lata doświadczenia komercyjnego z Java + Spring

Lokalizacja: Warszawa
Widełki:
  • 9 500 – 14 000 PLN brutto/miesiąc UoP
  • 75 – 110 PLN netto+VAT/h B2B
  • 11 000 – 15 000 PLN brutto / miesiąc UZ ze st. studenta

Stos:
  • Java 10
  • Spring, Spring Boot, Data, Security
  • Git/GitLab
  • Maven
  • JUnit
  • Mockito
  • Mikroserwisy, SCRUM
  • DDD, TDD
  • Docker
  • Jenkins
  • Flink
  • Kafka
  • OpenShift

Aspekty techniczne:

  1. Praca w archtekturze microservices
  2. Core w obecnym rozwiązaniu: Java (10), Spring, SpringBoot, Spring Security
  3. Projekt dla zagranicznego klienta przechodzącego transformację cyfrową (program digitalizacji). Realizacja API dla systemów front-endowych (web, mobile) w oparciu o architekturę mikroserwisów. Stosowane technologie zgodne są z obecnymi trendami technologicznymi i architektonicznymi.
  4. Praca w zespołach scrumowych, łączonych z pracownikami klienta. Stawiamy na pracę zespołową, z naciskiem na samo-organizację zespołu.
  5. Język angielski: w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację w mowie i piśmie

Czego oczekujemy?

Od kandydatów minimum 2 lat komercyjnego doświadczenia z Java 8 oraz Spring

Co oferujemy?

  • Udział w projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
  • Możliwość rozwoju i budowania nowych kompetencji
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Elastyczne formy współpracy – do wyboru dla pracownika
  • Przyjazną atmosferę pracy, możliwości pracy zdalnej (w zależności od projektu)
  • Stabilność zatrudnienia