.NET Developer - Oferta pracy

Chcesz aplikować na to stanowisko?

Prześlij nam CV: rekrutacja@crestt.pl

Stanowisko:

.NET Developer - tworzenie oprogramowania z zakresu dużych systemów CRM

Miejsce pracy:

Warszawa - w siedzibie klienta

Region:

Mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukiwany: .NET Developer ~ min. 3 lata doświadczenia komercyjnego

Współpraca: długofalowa

Lokalizacja: Warszawa

Widełki:

UoP: 11 000 – 14 000 PLN brutto / msc

B2B: 90 – 110 PLN netto + VAT / h

Zadania:
• tworzenie oprogramowania z zakresu dużych systemów CRM, wsparcia sprzedaży, obsługi produktów bankowych, systemów backoffice
• współpraca z klientem biznesowym, dostawcą wewnętrznym
• dbałość o jakość oprogramowania
• tworzenie dokumentacji projektowej
• wsparcie użytkowników i rozwiązywanie incydentów
• wsparcie merytoryczne dla pozostałych członków zespołu, przekazywanie wiedzy

Czego oczekujemy?

• doświadczenie w programowania w technologii .NET: ASP.NET, C#

• doświadczenie w programowaniu w językach SQL w tym PL/SQL

• doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych, dobra znajomość CSS, DHTML, JavaScript, jQuery, Ajax, XML

• praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych

• praktyczna znajomość zagadnień związanych z webserwisami (WCF, SOAP, WSDL)

• biegłość w analizowaniu architektury oraz działania zastanych rozwiązań z zastosowaniem reverse engineering

Mile widziane:

• znajomość wzorców projektowych i architektonicznych aplikacji web

Co oferujemy?

– Udział w projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
– Możliwość rozwoju i budowania nowych kompetencji
– Atrakcyjne warunki finansowe
– Elastyczne formy współpracy, do wyboru dla pracownika
– Przyjazną atmosferę pracy, możliwości pracy zdalnej (w zależności od projektu)
– Stabilność zatrudnienia