Oracle Developer - Oferta pracy

Chcesz aplikować na to stanowisko? Prześlij nam CV: rekrutacja@crestt.pl

Stanowisko:

Oracle Developer

Miejsce pracy:

Warszawa

Region:

Mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Jeśli chcesz dołączyć do szybko rozwijającej się firmy i poszerzać swoje umiejętności jako Oracle Developer, to wyślij nam swoje CV! Crestt poszukuje zaangażowanych osób, które nie boją się nowych wyzwań i są skoncentrowane na rozwoju. Oferujemy pracę w fajnym, zgranym zespole i udział w ciekawych projektach z branży bankowej, telekomunikacyjnej i ubezpieczeniowej.

Czego oczekujemy?

  • Znajomość jednej z technologii: Oracle / MSSQL / MySQL / PostgreSQL
  • Znajomość zasad budowy modeli bazodanowych (modelowanie danych)
  • Znajomość środowisk Unix/Linux

Mile widziane:
Znajomość narzędzi raportowych np. WEBI/BO, Tableau
Znajomość Enterprise Architect
Posługiwanie się narzędziami do wersjonowania kodu
Znajomość branży telekomunikacyjnej

Co oferujemy?

– Udział w projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
– Możliwość rozwoju i budowania nowych kompetencji
– Atrakcyjne warunki finansowe
– Elastyczne formy współpracy, do wyboru dla pracownika
– Przyjazną atmosferę pracy, możliwości pracy zdalnej (w zależności od projektu)
– Stabilność zatrudnienia