Informatica Developer - Oferta pracy

Chcesz aplikować na to stanowisko? Prześlij nam CV: rekrutacja@crestt.pl

Stanowisko:

Informatica Developer

Miejsce pracy:

Warszawa - w siedzibie klienta

Region:

Mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Jeśli chcesz dołączyć do szybko rozwijającej się firmy i poszerzać swoje umiejętności jako ETL / Informatica Developer, to wyślij nam swoje CV! Crestt poszukuje doświadczonych specjalistów, którzy nie boją się nowych wyzwań.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 6 miesięcy z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center
  • Minimum 1 rok z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL

Mile widziane:

  • Wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenia w temacie Big Data,
  • Znajomość zagadnień Business Intelligence (BI),
  • Umiejętność pracy wg. metodyki Agile (Scrum, Kanban)
  • Znajomość narzędzi: SQL Developer,  SVN, GitHub, JIRA, Confluence

Co oferujemy?

  • Pracę pod okiem doświadczonych seniorów
  • Udział w projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
  • Możliwość rozwoju i budowania nowych kompetencji
  • Elastyczne formy współpracy – do wyboru dla pracownika
  • Przyjazną atmosferę pracy, możliwości pracy zdalnej (w zależności od projektu)
  • Stabilność zatrudnienia