PHP Developer - Oferta pracy

Chcesz aplikować na to stanowisko?

Prześlij nam CV: rekrutacja@crestt.pl

Stanowisko:

PHP Developer

Miejsce pracy:

Warszawa, Kraków, Rzeszów - w siedzibie jednego z klientów

Region:

Warszawa, Kraków, Rzeszów

Opis stanowiska:

Poszukiwany/Poszukiwana: PHP Developer (~ min. 1 rok komercyjnego doświadczenia)

Aplikuj: rekrutacja@crestt.pl

Stos:

• PHP 5.3, PHP 7.1

• MySQL 5.628

• Nginx

• Apache

• Youtrack

• Technologie chmurowe

Rozwój systemu obsługującego leady, który składa się z 2 głównych elementów:

a) systemu zbierającego leady (php 5.3, php 7.1, mysql 5.628)

b) systemu przekazującego leady do partnerów (serwer na php plus dane prezentowane przez aplikację są przekazywane na strony partnerów poprzez plugin napisany pod chromium)

Widełki:

  • 6 500 – 7 000 PLN brutto/miesiąc UoP
  • 400 – 450 PLN netto+VAT/dzień B2B

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w programowaniu w technologii PHP ~ min. 1 rok doświadczenia

Co oferujemy?

– Udział w projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
– Możliwość rozwoju i budowania nowych kompetencji
– Atrakcyjne warunki finansowe
– Elastyczne formy współpracy, do wyboru dla pracownika
– Przyjazną atmosferę pracy, możliwości pracy zdalnej (w zależności od projektu)
– Stabilność zatrudnienia