Senior Java Developer ~ wymagane min. 4 lata doświadczenia komercyjnego

Chcesz aplikować na to stanowisko?

Prześlij nam CV: rekrutacja@crestt.pl !

Stanowisko:

Senior Java Developer ~ wymagane min. 4 lata doświadczenia komercyjnego (110 – 130 PLN netto+VAT/h B2B)

Miejsce pracy:

Warszawa - w siedzibie klienta

Region:

Mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukiwany/Poszukiwana:

Senior Java Developer ~ min. 4 lata doświadczenia komercyjnego z Java + Spring

Lokalizacja: Warszawa

Aplikuj: rekrutacja@crestt.pl

Widełki:

  • 14 000 – 15 500 PLN brutto/miesiąc UoP
  • 110 – 130 PLN netto+VAT/h B2B

Stos:

  • Java 8+
  • Spring, Spring Boot, Data, Security
  • Git/GitLab
  • Maven
  • JUnit
  • Mockito
  • Mikroserwisy, SCRUM
  • DDD, TDD
  • Docker
  • Jenkins
  • Flink
  • Kafka
  • OpenShift

Aspekty techniczne: praca w archtekturze microservices

Core w obecnym rozwiązaniu: Java (10), Spring, SpringBoot, Spring Security

Projekt dla zagranicznego klienta przechodzącego transformację cyfrową (program digitalizacji). Realizacja API dla systemów front-endowych (web, mobile) w oparciu o architekturę mikroserwisów. Stosowane technologie zgodne są z obecnymi trendami technologicznymi i architektonicznymi.

Praca w zespołach scrumowych, łączonych z pracownikami klienta. Stawiamy na pracę zespołową, z naciskiem na samo-organizację zespołu.

Język angielski: w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację w mowie i piśmie

Czego oczekujemy?

Od kandydatów minimum 4 lat doświadczenia komercyjnego doświadczenia jako programista JAVA

Bardzo mile widziana znajomość:

  • Java 8+
  • Spring
  • Docker

Co oferujemy?

  • Udział w projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
  • Możliwość rozwoju i budowania nowych kompetencji
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Elastyczne formy współpracy – do wyboru dla pracownika
  • Przyjazną atmosferę pracy, możliwości pracy zdalnej (w zależności od projektu)
  • Stabilność zatrudnienia