Doradztwo i projekty IT

Zły proces biznesowy, nieodpowiednie zarządzanie zmianą, rozmyty cel biznesowy to typowe przyczyny niepowodzeń wielu projektów informatycznych. Crestt oferuje usługi w trzech obszarach związanych z realizacją projektów informatycznych.

Doradztwo biznesowe

Dostarczamy doradztwo w zakresie analizy i optymalizacji procesów biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem styku procesów biznesowych z wdrażanymi systemami informatycznymi. Posiadamy również specjalistów o sprawdzonych umiejętnościach w zakresie zaawansowanej analizy danych. Specjalizujemy się także w analizie danych pod kątem ich wartości biznesowej z wykorzystaniem narzędzi umożliwiających przetwarzanie tzw. „big data”.

Przygotowanie projektów

Dobre przygotowanie projektu informatycznego jest podstawą umożliwiającą osiągnięcie sukcesu. W celu realizacji zadań korzystamy z własnych zasobów ludzkich, jak również w modelu współpracy z partnerami zewnętrznymi. Przygotowanie projektów IT obejmuje: analizę potrzeby biznesowej, analizę procesów biznesowych, które system informatyczny ma wspierać oraz analizę posiadanych kompetencji.

Wsparcie i realizacja projektów

Naszą specjalizacją jest nadzór nad projektami IT, zapewnienie jakości oraz zarządzanie kryzysowe i wyprowadzanie projektów z kryzysu. Umożliwiamy firmom skuteczną realizację projektów informatycznych, dopasowanych do konkretnych celów biznesowych. Doradzamy naszym klientom, w jaki sposób zastosować technologię informatyczną, ale wyłącznie w kontekście konkretnych celów i korzyści biznesowych.

Skorzystaj z doradztwa w zakresie projektów IT.

Skontaktuj się z nami