Konsultanci IT

Dostarczamy konsultantów IT głównie dla klientów z sektora telekomunikacyjnego i finansowego. Umożliwiamy zastosowanie elastycznego modelu korzystania z zewnętrznych kompetencji bez potrzeby zatrudniania pracowników na stałe.

Dobór odpowiednich konsultantów IT często stanowi o powodzeniu przedsięwzięcia. Systemy informatyczne są tylko narzędziem, ale sposób ich wykorzystania zależy od przede wszystkim od ludzi, ich kwalifikacji i umiejętności.

Wynajem specjalistów IT

Dostarczamy indywidualnych konsultantów IT w obszarze zaawansowanej analityki o szerokim zakresie kompetencji – od wytwarzania oprogramowania do zarządzania biznesem. Działamy głównie w modelu „time & materials”. Jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednio wykwalifikowanego specjalistę w przeciągu kilku dni od otrzymania zapytania.

Nasi konsultanci IT posiadają praktyczną znajomość swojej branży i posiadają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w danym obszarze specjalizacji.

Zespoły zdaniowe

W odpowiedzi na potrzeby klienta budujemy cały, kompletny zespół zadaniowy dedykowany konkretnym zadaniom. Mogą to być zespoły specjalistów z jednej dziedziny (np. programiści) lub też zespoły interdyscyplinarne powołane w celu wykonania konkretnego zadania analitycznego.

Szkolenia pracowników

Niezależnie od tradycyjnych szkoleń w dziedzinie zaawansowanej analityki specjalizujemy się w szkoleniach „on the job”, mających na celu bardzo szybki rozwój umiejętności pracowników. Realizujemy to poprzez dostarczenie konsultanta-trenera do siedziby firmy klienta.

Zarządzanie konsultantami

Jako punkt kontaktowy i partner umowy przejmujemy odpowiedzialność za pełną obsługę konsultanta, od negocjacji po administrację i tym samym gwarantujemy jakość od początku do końca zaangażowania konsultanta. Istotnym elementem naszego modelu jest zapewnienie stałego kontaktu z konsultantami w celu jak najszybszego reagowania na ich potrzeby.

Potrzebujesz konsultanta IT lub zespołu zadaniowego?

Skontaktuj się z nami